




Для автосервісу вентилятор Strong (сильний) бічний витяжний 12V до автофургону автобудинку причепа яхти
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Увага! Фахівці, які працюють у сфері автосервісу, можуть придбати товар за вказаною ціною за умови замовлення від однієї одиниці. Для цього потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом. Усі знижки, зазначені у цій пропозиції, є накопичувальними, тобто. при постійній співпраці ви досить швидко отримаєте постійну максимальну знижку на будь-яку кількість товару за вашою спеціалізацією!
Створен спеціально для врізання в кузови автофургонів, а також інших автомобільних та водних транспортних засобів з метою підтримання нормального рівня вологості в кузові, для створення періодичного або постійного повітрообміну та недопущення утворення неприємних запахів.
Працює на витяжку з кузова автомобіля (корпусу судна), має один вентилятор діаметром 80 мм, постійне живлення 12 V, струм 0.35 A, споживану потужність 4,2 W.
Габаритні розміри пристрою: ширина – 140 мм, висота – 130 мм, товщина зовнішньої частини – 7 мм, товщина внутрішньої частини – 38 мм, продуктивність вентилятора – 60 м3/год.
В наявності два варіанти - білого та чорного кольорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault, Daf, Peugeot, Opel, Volkswagen, Mitsubishi, Honda, Hyundai, Iveco, Fiat, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Trafic, Transit, Transporter, Sprinter, Combo |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип | Вентилятор з дифузором |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ABS |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 010560 |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна напруга, В | 12 |
| Споживана потужність | 4.2 Вт |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 140 мм |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Transit |
| Колір | Білий |
| Глибина | 45 мм |
- Ціна: 830 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.








